218

بالاخره صفحه ارسال پست این پرشین بلاگ باز شد، اوه ه ه ه ه ه ه

روزها در گذرن و من همچنان در بدو بدو برای کارهای خونه و اداره، گاهی خسته میشم از اینکه باید غذا آماده کنم برای شام و ناهار فردای امیر ولی وقتی آشپزی میکنم لذت میبرم ازش.

شنبه وقتی امیر سه کیلو لوبیا و سه بوته کرفس خرید (البته بیشتر کرفسها برای آبگیری بود) فقط هول این رو داشتم که زود اونها رو جابه جا کنم، وقتی رفتم خونه به جای لوبیاها رفتم باشگاه از اونجا هم رستوران وقتی برگشتیم خونه تازه دست به کار لوبیاها شدم، البته امیر هم کلی کمک کرد، آب یه بوته از کرفسها رو گرفت، لازم به ذکره خودش آب گرفت و آبمیوه گیری و شست و خشک کرد و گذاشت سرجاش، اندکی از لوبیاها هم موند برای یکشنیه، الان تمام لوبیاها بسته بندی و فریز شدن و من از دیدنشون لذت میبرم، میبینم که ارزش اون همه فکر و خیال رو نداشت. با لوبیاهای تازه هم یه بار خوراک مرغ و سبزیجات درست کردم و یه بارم خورشت لوبیا که هر دو بسیار خوشمزه بودند.

دیروز هم برای یه کاری رفتم بورس سه خونه بودم، هل هلی یه ناهاری خوردم، و بعد از پوست گرفتن بادنجانهای ناهار امروز امیر خوابیدم و شش بیدار شدم، وای که چقدر شارژ بودم، کلاً خواب نیمروز من رو کلی شارژ میکنه، کاش میشد هر روز بخوابم تا بتونم همه کارها رو با لذت تمام انجام بدم.

کتاب نوشت:

"بالاخره یک افق یه بینهایت" نوشته خانوم ساناز فرجی تمام شد، موضوع داستان بسیار عالی بود خیلی عالی، یکی از بهترین رمانهائی بود که خوندم، از شخصیت ساکت و جواب نده ترلان گاهی اصلاً خوشم نمیومد ولی در کل ترلان برام یه شخصیت دوست داشتنی رمان بود. تو پست قبل گفتم که من تو سرویس موقع برگشت کتاب میخونم چهارشنبه هفته قبل نزدیک خونه بودم که رسیدم به صفحات آخر این کتاب ولی بستم و گذاشتمش تو کیفم، میخواستم تو خونه و با تمرکز بخونم که خیلی کیف کردم از خوندن آخرش. ممنون خانوم فرجی

فیلم نوشت: چهارشنبه هفته انیمیشن فوق العاده Turbo رو دیدیم، این فیلم یه نمونه از تحقق راز هستش، یه حلزون که میخواد تو مسابقات اتوموبیلرانی اول بشه، خودشم نمیدونه چطور، ولی دلش میخواست و شد.

 

/ 2 نظر / 31 بازدید
رستگار

سلام ! آفرین چه شوهر خوبی که این قدر منظمه مثل شوهر من! آب کرفس چربی سوزه درسته؟ من هم توربو رو دیدم! خیلی خوب بود:)

یاسمن

اتفاقا می خواستم تو پست آخر ت این کتاب رو معرفی کنم ولی یهو دیدم خوندی . کتاب جالبیه و خیلی خوب نوشته شده . مازیار تهرانی فوق العاده است . در ضمن در مصرف آب کرفس نباید زیاده روی کرد .